فرزسی ان سی – فرزCNC چیست؟فرز سی ان سی – فرز CNC

کنترل عددی کامپیوتر یا  (CNC) کد برنامه ریزی شده است که دستورالعمل های لازم برای حرکت دقیق توسط دستگاه ها (VMC (vertical milling machine فرز سی ان سی را نشان می دهد. به طور غیر مستقیم ، این کد نحوه ایجاد ، تولید یا ماشین کاری و طراحی بوسیله کامپیوتر  را به یک واقعیت تعریف می کند.

براساس این تعریف ، یک دستگاه CNC  (فرز CNC( باید با یک کامپیوتر مجهز به نرم افزارهایی که کد عددی را به مختصات دکارتی تبدیل می کند ، متصل و یا از طریق CF کارت -فلاش یو اس پی . این متصل باشد  که ماشین با توجه به کد های دریافتی (فرز CNC)  یا vmc vertical milling machine  با دقت ۲ میکرون اطلاعات را دریافت و ماشین کاری در فرز CNC انجام می گردد.

دستگاه CNC مواد اولیه ررا با توجه به ابزار های تعریف شده  برنامه داده شده توسط کاربر که می تواند بصورت دستی از پنل کنترل فرز  CNC یا vertical milling machine   و برنامه طراحی شده بوسیله سی اف کارت یا پورت یو اس پی دریافت و به یک مدل نهایی تبدیل کند. سرعت ماشین کاری ، حرکت محور ها و زمان تعویض ابزار می تواند در سرعت ماشینکاری در فرز سی ان سی – فرز CNC   و  vertical milling machine -VMC تاثیر بالای در بازدهی نهایی داشته باشد.  دستگاه فرز CNC نمونه  خوبی از ماشین  CNC جهت قالب سازی و ساخت و تولیدهستند.

توسط | 2020-03-03T13:47:26+03:30 اکتبر 9th, 2019|Uncategorized @fa, مقالات|0 نظر

ارسال نظر

تعمیرفانوک