⚡️⚡️در کدام صنعت شاغل هستید؟؟!!!!

⚡️⚡️در کدام صنعت شاغل هستید؟؟!!!!
✔️وسیله نقلیه
تولید قطعات خودرو همیشه نیاز به ماشین آلات CNC در تنوع زیادی برای ورود به بازار است.

✔️ماشین آلات مهندسی
صنایع مکانیکی همیشه نیاز به دستگاه های CNC متوسط ​​و کوچک دارند. Neway ماشین های مختلفی با طیف گسترده ای ارائه می دهد، به زیبایی طراحی شده، قوی، پایدار و کارآمد است.

✔️ صنعت قالب سازی
سرعت بالا و دقت بالا، الزامات اساسی در ساخت ماشین آلات قالب سازی است. ماشین های Neway با دقت بالا، کارایی و انعطاف پذیری طراحی شده اند.

✔️صنعت نظامی
صنعت نظامی صنعت بزرگ عظیم صنعت هسته ای است و ماشین های Neway (ماشین دقیق، پایدار و با دوام هستند. مراکز افقی و پورتال با گشتاور و قدرت بزرگ کار می کنند.

✔️صنعت هوافضا
قطعات مورد استفاده در صنعت هواپیما و هوافضا معموال پیچیده هستند، در مواد خام متفاوت هستند، در خواص متفاوت و نیاز به ماشین آلات دقیق، پایدار و کامل دارند.

✔️صنعت کشتی سازی
قطعات در این صنعت معمولا بزرگ است. ماشین های newaycnc قوی تر و با عملکرد بالاتری نسبت به گشتاور و توان برای این صنعت طراحی شده اند.

✔️صنعت الکترونیک
صنعت الکترونیک نیاز به ماشین آلات CNC برای تولید قطعات کوچک دارد. مراکز ماشین های عمودی کوچک Neway با پایدار و با سرعت بالا طراحی شده اند.

✔️صنعت نفت
بر اساس ۲۰ سال تجربه در صنایع شیر و تجهیزات نفت، قادر به ارائه دستگاه های CNC با عملکرد بهتر در خدمت صنایع و صنعتگران عزیز هستیم.

توسط | 2020-03-04T12:10:35+03:30 آگوست 20th, 2017|مقالات|0 نظر

ارسال نظر

تعمیرفانوک