فرز سی ان سی – فرز cnc – – فرز سنتر عمودی VMC

چرا فرز cnc و تراش cnc استوک و کار کرده خریداری نکنیم!!!! مشکلات زیادی در ماشین الات استوک مرسوم می باشد که به چند نکته در پایین اشاره می شود و امید است باعث بهره وری در انتخاب دستگاه برای صنعت گران عزیز باشد.

یکی از مهمترین معیارهای خرید برای دستگاه سی ان سی در ایران هزینه و قیمت دستگاه می باشد که متاسفانه با توجه به برخی محدودیت ها و تحریم های بوجود آمده بازار و رونق ماشین الات استوک و کارکرده مهیا شده و از انجایی که حاشیه سود بسیار بالایی در ماشین الات استوک است روز به روز تعدا فروشندگان افزوده می گردد.

یکی از مهمترین نکات در دستگاه نو گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که در ماشین الات دست دوم ، هیچگونه ضمانت برای دستگاه وجود ندارد. پس در صورت خراب شدن یا ایجاد مشکل در کار خود در حالت خوش بینانه پس از پیدا کردن تعمیرکار و قطعات ماشین الات فرز cnc یا تراش cnc وانجام تعمیرآن ،گاها هزینه بیشتری از خرید جدید باید بپردازید و پس از روشن شدن و شروع به کار دستگاه با توجه به الکترونیکی بودن بیشتر قطعات ماشین هیچ ضمانتی وجود ندارد حتی برای تعمیر کار که دستگاه دچار مشکل نگردد. ادامه مقاله – دانلود

توسط | 2020-03-03T13:21:51+03:30 نوامبر 26th, 2019|Uncategorized @fa, مقالات|0 نظر

ارسال نظر

تعمیرفانوک