درباره ما

شرکت ماشین افزار آذربایجان

خانه/درباره ما
درباره ما ۱۳۹۶-۴-۱۱ ۱۶:۴۶:۵۷ +۰۰:۰۰

مقدمه

شرکت ماشین افزار آذربایجان با تکیه بر دانش فنی و تجربه چندین ساله در زمینه ماشین افزارهای CNC متعهد به خدمت رسانی و ارائه بهترین راه حلها به مشتریان می باشد.
از آن جا که تامین رضایت و برقراری روابط سازنده با مشتری، هدف اصلی و تغییر ناپذیر در برنامه ریزی و سیاست های کلان این شرکت می باشد امکانات کافی با سرمایه گذاری قابل توجه که در اختیار متخصصین مجرب و دانش محور قرار گرفته است و پشتیبانی فنی کمپانی های همکار ما را قادر می سازد که خدمات پس از فروش  مناسب را که شامل نصب، راه اندازی، آموزش، تامین قطعات، انجام تعمیرات و پاسخگویی به سئوالات فنی می باشد را در اختیار مشتریان قرار دهیم.
ارائه هر گونه نظرات و پیشنهادات مشتریان گرامی موجب دلگرمی و سپاسگزاری این شرکت خواهد بود

machine afzar co

درباره NEWAY

شرکت ماشین افزار آذربایجان نمایندگی انحصاری کمپانی NEWAY در ایران می باشد. کمپانی NEWAY CNC EQUIPMENT در شهر سوجو در کشور چین واقع شده است. این کمپانی با سرمایه گذاری مالی بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار در زمینه ساخت ماشین آلات CNC و با زیربنای ۲۰۰۰۰۰ متر مکعب، خود را به یکی از قطب های تولید کننده ماشین آلات CNC تبدیل کرده است. بالغ بر ۱۰۰ نفر مهندس در زمینه تحقیق و بررسی فعالیت می کنند و پیش بینی می شود که این تعداد در ۵ سال آینده به ۳۰۰ نفر برسند. طراحی ماشین آلات NEWAY به وسیله مراکز تحقیق و توسعه (NEWAY CNC Eueope) در کشور آلمان و (NEWAY CNC America) واقع در کشور آمریکا که مرکز توسعه و تحقیق NEWAY است صورت می گیرد.

همکاران ما